Logo Pracuj.pl

Operator maszyn przemysłowych

BARTŁOMIEJ PANKOWSKI "SET"O firmie

3 000–5 000
brutto / mies.
  • Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BARTŁOMIEJ PANKOWSKI "SET"

Marii Fołtyn 12

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa powlekarki
  • ustawianie maszyny i nadzór nad prawidłowym procesem produkcji pod kątem wydajności i jakości oraz korekta parametrów pracy maszyny
  • przygotowanie materiałów i surowców do produkcji
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad panujących w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • samodyscyplina i punktualność
  • motywacja i zaangażowanie w pracy
  • umiejętność pracy w zespole, kultura osobista

To oferujemy

  • umowa o pracę od początku zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Poszukujemy operatora maszyny przemysłowej- powlekarki.

Operator maszyn przemysłowych, Marii Fołtyn 12, Radom