Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn przemysłowych

LJ MECHANICS ŁUKASZ JAKUBIAK

6 5009 000 brutto / mies.
  • Straszyn (pow. gdański)

    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

TOKARZ FREZER

Poszukujemy tokarza - frezera na maszyny konwencjonalne, z doświadczeniem, od zaraz. Praca polega na obróbce powierzonych elementów wg rysunku technicznego.

Nasze wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze maszyn konwencjonalnych - min. 2 lata

- Praca w uchwytach czteroszczękowych przy średnicy 200 - 800 mm

- Znajomość czytania rysunku technicznego,

- Dokładność i precyzja

Obowiązki:

- Obsługa tokarek i frezarek konwencjonalnych, mile widziana obsługa tokarki karuzelowej

- Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym

- Kontrola stanu narzędzi oraz oprzyrządowania

- Kontrola poprawności wykonania detali

To oferujemy

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/ kontrakt B2B

- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i organizacji pracy własnej od 5000 zł do

6500 zł na rękę

- Rozwój zawodowy

O nas

Firma regeneracyjno-serwisowa LJ Mechanics zajmuje się remontami urządzeń okrętowych, warsztat znajduje się w Straszynie k. Gdańska, dobry dojazd obwodnicą oraz komunikacją miejską.