Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn przemysłowych

PURE VALLEY DAIRY sp. z o.o.

4 5004 700 brutto / mies.
  • Rokicka 15, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Rokicka 15

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń z zachowaniem obowiązujących standardów dotyczących bezpieczeństwa oraz jakości produktu,

  • realizacja zleceń produkcyjnych, (praca przy produkcji)

  • zgłaszanie nieprawidłowości pracy maszyny i odpowiednie reagowanie na nie,

  • dbanie o czystość, sprawność ,stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów,

  • uczestnictwo w realizacji programów konserwacji maszyn i urządzeń.

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych

  • biegła obsługa komputera

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i pewna pensja

  • milą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju

  • nowe doświadczenia

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Pure Valley Dairy to znana firma w branży mleczarskiej z szeroką gamą produktów. Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 2018 roku i wprowadziła różne odmiany produktów mlecznych pod marką Pure Valley Dairy.

Pure Valley odnotowała ogromny wzrost udziału na rynku w branży mleczarskiej dzięki ciągłym staraniom aby dostarczać swoim klientom produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Nigdy nie idziemy na kompromis jeśli chodzi o jakość proponowanych towarów. Od samego początku działalności firmy stawiamy na jakość, zdrowie i zadowolenia klientów.