Logo Pracuj.pl

Operator maszyn przemysłowych

FLEXOLABELS sp. z o.o.O firmie

4 500–6 500
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

FLEXOLABELS sp. z o.o.

Paprotna 8

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa cyfrowej maszyny drukującej Xeikon
  • planowanie produkcji
  • kontrola jakościowa drukowanych prac
  • dbanie o czystość i konserwację maszyny
  • weryfikacja i kontrola poprawności plików do druku
  • nadzór nad procesem druku

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora cyfrowej techniki druku lub podobnym
  • znajomość technologii druku cyfrowego
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • dbałość o szczegóły i jakość pracy, rzetelność, dokładność
  • znajomość Adobe Illustrator i/lub Adobe Photoshop będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • atrakcyjne i stałe wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę w przyjaznym środowisku pracy

O nas

Poszukujemy Drukarza cyfrowej maszyny rolowej w drukarni etykiet samoprzylepnych.

Miejsce pracy: Wrocław ul. Paprotna (Psie-Pole, obok Marino) w drukarni etykiet samoprzylepnych (dobry dojazd – pętla tramwajowa, autobusy, wjazd/wyjazd na autostradę)

Oferujemy umowę o pracę w młodym zespole od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym

Operator maszyn przemysłowych, Paprotna 8, Wrocław