Oferta pracy

Operator Maszyn Przetwórczych

PPP-H LAMIXO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Działając na rynku od blisko 30 lat, stworzyliśmy firmę, która jest obecnie niekwestionowanym liderem w produkcji profesjonalnych artykułów higienicznych w Polsce a także zajmuje czołowe miejsce na silnie konkurencyjnym rynku europejskim. Jako Firma Rodzinna szczególną uwagę przywiązujemy do stabilnego, zrównoważonego rozwoju dbając tym samym o pracowników jako najcenniejszy skarb firmy. Liczne nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich prestiżowych konkursach potwierdzają rzetelność pracodawcy a pracownikom dają poczucie bezpieczeństwa i możliwości rozwoju.

Zadania:

  • obsługa nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • ustawianie i bieżąca kontrola przebiegu pracy maszyny
  • dbanie o sprawność techniczną maszyny i urządzeń okołoprodukcyjnych wchodzących w skład ciągu technologicznego
  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu
  • współpraca z zespołem w celu zapewnienia ciągłości produkcji i sprawności procesu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • umiejętności techniczne, podstawowa znajomość mechaniki
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera (paneli sterujących)

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
premie i dodatki
możliwość podnoszenia kwalifikacji
możliwość pracy na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych
praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
prywatne ubezpieczenie na życie dofinansowane przez Lamix
bogaty pakiet socjalny (np. cykliczne wycieczki)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy:

Lamix, ul. Papiernicza 1, 66-460 Witnica, lub za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PPPH Lamix Mirosław Laszko ul. Papiernicza 1, Witnica, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PPPH Lamix Mirosław Laszko ul. Papiernicza 1, Witnica danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem PPPH Lamix Mirosław Laszko ul. Papiernicza 1, Witnica.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy