Logo Pracuj.pl

Operator maszyn przy produkcji baterii kwasowo-ołowiowych

HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Śródka (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.

Logistyczna 10

Śródka (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa oraz nadzór nad pracą nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Kontrolowanie i rejestracja parametrów procesu produkcyjnego baterii kwasowo-ołowiowych.
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyny i jej bieżącą konserwację.
  • Utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego.
  • Aktywny udział w procesie usprawnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, przy obsłudze maszyn.
  • Umiejętności manualne i zmysł techniczny, pozwalający opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny.
  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej i produkcyjnej.
  • Co najmniej podstawowa umiejętność obsługi komputera.
  • Wymagana znajomość języka polskiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Dokładność i zaangażowanie.
  • Motywacja do pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia i dodatki).
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.
  • Imprezy integracyjne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinasowanie do posiłków
  • bony na święta
  • dodatek za dojazd do pracy

HOPPECKE to największy w Europie, prywatny producent przemysłowych systemów magazynowania energii.

Od 1927 roku HOPPECKE jako przedsiębiorstwo rodzinne, rozwija się i produkuje w Niemczech. Aktualnie posiadamy już ponad 20 oddziałów oraz zakładów produkcyjno-montażowych na całym świecie. Od 1993r. firma HOPPECKE jest obecna także w Polsce.

Dzięki nieustannym działaniom badawczym i rozwojowym posiadamy w swojej ofercie wszystkie niezawodne i innowacyjne technologie magazynowania energii. Począwszy od bogatego spektrum produktowego, złożonego z baterii i ogniw wykonanych w technologii kwasowo-ołowiowej, nikolowo-kadmowej lub litowo-jonowej, poprzez kompletne systemy ładowania, kontroli i monitorowania, aż po sprzedaż energii i usługi projektowo – inżynieryjne. Wraz z opracowaniem przyszłościowych rozwiązań w zakresie magazynowania energii, HOPPECKE wnosi istotny wkład w rozwiązywanie problemów społecznych wynikających z realizacji globalnych celów ochrony klimatu i środowiska.

Ludzie są największą wartością firmy! Stwarzamy naszym pracownikom możliwość rozwoju, zdobywania nowych kompetencji i rozwijania własnego potencjału. Wciąż wyznaczamy sobie nowe, ambitne cele, odkrywamy utalentowanych ludzi i konsekwentnie poszerzamy obszary naszej działalności. Stawiamy na zarządzanie oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Wierzymy w to, co robimy, dlatego poszukujemy takich jak my!

Jeśli chcesz dołączyć do doświadczonego i energicznego zespołu tworzonego przez ciekawych ludzi i wnieść do niego coś od siebie, to właśnie na Ciebie czekamy!

Więcej informacji na stronie: www.hoppecke.pl

Operator maszyn przy produkcji baterii kwasowo-ołowiowych, Logistyczna 10, Śródka (pow. poznański)