Oferta pracy

Operator maszyn

LeasingTeam Professional

  • Rusiec (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszynNumer ref.: 0045035

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn oraz urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej (przezbrajanie/ustawianie/uczestnictwo w przeglądach maszyn);
  • Usuwanie drobnych usterek na linii;
  • Prowadzenie zapisów oraz pomiarów parametrów;
  • Dbałość o czystość powierzonych maszyn i porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej);
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Premia w oparciu o wyniki pracownika;
  • Systemy dodatków za pracę zmianową
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, kursy językowe);
  • System poleceń pracowniczych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne