Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

Donaldson Polska Sp. z o.o.

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów,

  • Dbałość o utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanych prac,

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej,

  • Obsługa komputera.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera (praktyczna znajomość pakietu MS Office),

  • Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność,

  • Gotowość do pracy w systemie 2 oraz 3 zmianowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki (UDT).

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • Bezpłatny transport na trasie Grodków, Popielów, Brzeg,

  • Współpracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość awansu w rosnących strukturach firmy,

  • Możliwość poznania zaawansowanych procesów produkcyjnych,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Od 1915 roku, założona w USA, firma Donaldson realizuje złożone potrzeby klientów w zakresie filtracji. Donaldson jest jednym z największych dostawców unikalnych technologii filtracyjnych oraz wysokiej jakości filtrów i części zamiennych . Globalnie Donaldson to 35 zakładów produkcyjnych, 12 centrów dystrybucyjnych jak również ponad 12 tysięcy pracowników zapewniających zaawansowane rozwiązania filtracyjne wykorzystywane w branży lotniczej, transportowej, spożywczej, budownictwie oraz rolnictwie.

Zakład produkcyjny w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Wybudowana w 2015 roku fabryka zajmuje powierzchnię 43 tysięcy mkw oraz obecnie zatrudnia ok 500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy