Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko operator maszyn SMT/AOI oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nordes Sp. z o.o., adres: ul. Pełczynska 113, 51-180 Wroclaw, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego dla Wroclawia–Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000394159, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesłać klikając przycisk "Aplikuj"
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn SMT/AOI

Nordes Sp. z o.o.

Ziemniaczana 15

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i serwisowanie maszyn do montażu powierzchniowego.(SMT)

  • Programowanie, obsługa i serwisowanie maszyn: AOI

  • Programowanie maszyn do montażu powierzchniowego dla nowych produktów.

  • Dokumentowanie procesu produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowana elektronika).

  • Znajomość technologii montażu SMT.

  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn do montażu powierzchniowego oraz AOI (mile widziane)

  • Znajomość elementów elektronicznych .

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Dokładność, precyzja.

Mile widziane

  • Certyfikat CIS w zakresie IPC-A-610.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • aktywny udział przy wdrażaniu wielu innowacyjnych projektów produkcyjnych

  • pracę w nowoczesnej firmie

  • rozwój zawodowy w kontaktach z klientem

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • udział w targach branżowych

  • możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmowych

  • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

Tak się u nas pracuje