Oferta pracy

Operator maszyn SMT

PPUH "GECO" Sp. z o.o.O firmie

PPUH "GECO" Sp. z o.o.

Cholerzyn 376

Cholerzyn (pow. krakowski)

PPUH "GECO" Sp. z o.o. jest firmą nowoczesną działającą w branży elektronicznej od 1992 roku. Specjalizujemy się projektowaniu, produkcji i wdrażaniu elektronicznych urządzeń sterujących wykorzystywanych w wielu dziedzinach ludzkiej działalności, m.in.: w automatyce grzewczej, chłodniczej, przemysłowej.

Zakład pracy jest usytuowany w miejscowości Cholerzyn, pomiędzy lotniskiem Kraków – Balice a Zalewem
w Kryspinowie, w odległości kilku kilometrów od Krakowa, Skawiny, Krzeszowic, Zabierzowa.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Numer ref.: nr. ref. 14/2020

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do montażu powierzchniowego
  • Programowanie maszyn do montażu powierzchniowego dla nowych produktów
  • Programowanie i obsługa maszyn wchodzących w skład linii do automatycznego montażu SMT
  • Kontrola jakości wyprodukowanych urządzeń
  • Dokumentowanie procesu produkcji
  • Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowana elektronika, mechatronika, automatyka, elektrotechnika)
  • Znajomość technologii montażu SMT
  • Znajomość elementów elektronicznych (głównie SMD)
  • Praktyczna umiejętność lutowania ręcznego elementów SMD
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Dokładność i precyzja
  • Cierpliwość

Dodatkowym atutem kandydatów będzie:

  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn MIRAE oraz AOI

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesującą pracę w przyjaznym zespole, przy produkcji ciekawych i różnorodnych układów elektronicznych oraz przy obsłudze nowoczesnych automatów i robotów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny), świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji klikając w przycisk:

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PPUH „GECO” Sp. z o.o. z siedzibą  w Cholerzynie, prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych, jak poniżej:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH „Geco” Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie, adres: Cholerzyn 376, 32-060 Liszki, moich danych osobowych zawartych w CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w aplikacji następującą zgodę, jak poniżej:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH „Geco” Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie, adres: Cholerzyn 376, 32-060 Liszki, moich danych osobowych zawartych w CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PPUH „Geco” Sp. z o.o. z siedzibą w Cholerzynie”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z Nami pod adresem: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy