Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Papiery Powlekane PASACO Sp. Z o.o. jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm województwa Kujawsko – Pomorskiego

    W związku z budową nowej inwestycji poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Solec Kujawski

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja planu produkcyjnego
    • Produkowanie wyrobów zgodnych z normami jakościowymi
    • Wykonywanie wymaganych zapisów jakościowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe
    • Poniższe rzeczy będą dodatkowym atutem:
      • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
      • doświadczenie w przetwórstwie materiałów prowadzonych we wstędze (papier, folia)
    • Samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania (praca w systemie 4 brygadowym, 3 zmianowym)

    W zamian oferujemy:

    • DOCELOWE WYNAGRODZENIE DO 3500 ZŁ NETTO ( ZAROBKI W ZALEŻNOŚCI OD NABYTYCH UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA W PRACY )
    • Umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pakiet Socjalny
    • Pełne przeszkolenie
    Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

    • CV / życiorys;
    • klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883);

    Więcej informacji o firmie na: http://www.pasaco.pl