Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn - Spawacz

  • Prawiedniki (pow. lubelski), lubelskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Prawiedniki (pow. lubelski)

    Główny cel stanowiska:

    Terminowe wyprodukowanie wyrobu gotowego spełniającego oczekiwania klienta.

    Podstawowe zadania i obowiązki:

    • Obsługa narzędzi: spawarka TIG lub MIG, obrotniki do mocowania rur, żurawiki do manipulowania ciężkimi elementami, szlifierki;
    • Wykonywanie połączeń spawanych w produkowanych łącznikach;

    Wymagania konieczne:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza elementów ciśnieniowych;
    • Uprawnienia do wykonywanie połączy spawanych metodą 141 lub 135 (gatunek stali P235GH, grubości ścianek do 14mm);
    • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr);
    • Zdolności manualne;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy obróbce tworzyw sztucznych lub metali;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • Umiejętność obsługi narzędzi (spawarka mig-mag, obrotniki do mocowania rur, żurawiki do manipulowania ciężkimi elementami, szlifierki);
    • Mile widziane uprawnienia na suwnicę;
    • Mile widziane uprawnienia do gazowego ciecia stali;
    • Umiejętność pracy w zespole;

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny. Niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz  system premiowy uzależniony od wyników, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radpol S.A.,
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97,
    o ochronie danych osobowych – D.U.. Nr 133 poz. 883)"