Operator Maszyn Spożywczych

  • Janów Podlaski (pow. bialski), lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie  Bakalland S.A.!

    Miejsce pracy: Janów Podlaski (pow. bialski)

    Zakres obowiązków:

    • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji
    • Nadzorowanie, a także kontrolowanie powierzonego sprzętu oraz surowca potrzebnego do wykonywania zadań i zleceń produkcyjnych
    • Kontrolowanie półproduktów przed dopuszczeniem do dalszego pakowania, a także czystości przed, w trakcie i po zakończeniu produkcji
    • Kontrolowanie prawidłowości działania maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Organizacja pracy w celu osiągnięcia założonej wydajności
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Darmowy dojazd do zakładu na trasie Biała Podlaska - Janów Podlaski - Biała Podlaska
    • Możliwości rozwoju w ramach struktur wewnętrznych
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

    Administratorem danych osobowych jest Bakalland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5, 00-446 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000253890, posiadającą numer NIP 5211501724, numer REGON 01227209000000. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem mailowym: [email protected] lub pisemnie na adres: ul Fabryczna 5, 00-446 Warszawa.

    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Przetwarzanie jest niezbędne do dokonania czynności zmierzających do zawarcia umowy oraz wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody.

    Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

    Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od jej wyrażenia.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.