Oferta pracy

Operator Maszyn Spożywczych

Pasta Food Company Sp. z o.o.O firmie

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Pasta Food Company Sp. z o.o.

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn służących do produkowania i pakowania dań gotowych (ustawianie parametrów, uruchamianie, korygowanie ustawień, przezbrajanie, wyłączanie)

  • Kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego (wydajności linii, jakości produktu)

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych

  • Czyszczenie linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Zdolności organizacyjne, chęć do nauki

  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym

  • Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Wynagrodzenie od 3200 zł brutto na miesiąc, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • Stabilne warunki zatrudnienia (pewna branża nawet w okresie pandemii)

  • Premię frekwencyjną

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do naszych produktów w czasie godzin pracy

Dołącz do zespołu Pasta Food!

Jesteśmy producentem chłodzonej lazanii. W związku z uruchamianiem nowej linii produkcyjnej poszukujemy do naszego zakładu w Opolu (ul. Północna 12) kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn Spożywczych.

Przewiń do profilu firmy