Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn Spożywczych

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn i urządzeń służących do produkcji dań gotowych
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
    • Kontrola stanu i parametrów maszyn i urządzeń
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
    • Prace porządkowe na stanowisku pracy

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Zmysł techniczny, zdolności organizacyjne
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym
    • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
    • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 2-zmianowym
      (a docelowo w systemie 3-zmianowym)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)
    • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy
    Jeżeli chcesz pracować na nowoczesnych maszynach, w bezpiecznym środowisku i przyjaznej atmosferze, a efekty swojej codziennej pracy widzieć na półkach sklepowych w Polsce i za granicą, dołącz do naszego zespołu.

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pasta Food Company Sp z o.o., ul. Północna 12, 45-805 Opole (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Przekazanie dokumentów aplikacyjnych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, a brak wyrażenia zgody spowoduje, że nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest udzielona zgoda.

    Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie.

    Pani/Pana dokumenty aplikacyjne będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko.

    W związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana CV, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    bottom