Operator Maszyn

EWL S.A

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Rekrutacja prowadzona jest dla naszego Klienta z branży spożywczej.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i linii produkujących artykuły spożywcze

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakościowych

  • Kontrola i rejestrowanie parametrów procesu produkcyjnego

  • Prowadzenie dokumentacji procesowej zgodnie ze standardem

  • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP oraz standardów produkcji bezpiecznej żywności

  • Współpraca z innymi działami produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane w branży spożywczej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność planowania własnej pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 1 i 2 brygadowym, docelowo 4 brygadowym

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta

  • Zatrudnienie od stycznia 2023

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie!

  • Dodatek do pracy w systemie czterobrygadowym

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny

  • Możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego

EWL S.A

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich oraz lokalnie.

Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Przewiń do profilu firmy