Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn sterowanych CNC - laser

AMA PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Radwanice (pow. wrocławski)

    Radwanice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

  • ustawianie parametrów maszyny

  • utrzymanie w czystości i porządku maszyny oraz stanowiska pracy

  • prowadzenie dziennika maszyny

  • nadzór nad wykonywanymi detalami

  • współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub inne w kierunku mechanicznym, technicznym

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn ze sterowaniem CNC

  • umiejętność doboru parametrów i ustawień maszyn

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość komputera

  • uprawnienia na wózek widłowy ( poparte praktyką)

  • dobra sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, punktualność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym

AMA PROFIL z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia działa w branży obróbka metali od wielu lat. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Technologa – Programista.

www.amaprofil.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.