Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn sterowanych numerycznie CNC - Frezarka

HERMES TECHNIC JÓŹKOWICZ i Wspólnicy Sp.j.O firmie

  • Szczytnicka 50
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

HERMES TECHNIC JÓŹKOWICZ i Wspólnicy Sp.j.

Szczytnicka 50

Legnica

"Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się szeroko pojętą obsługą przemysłu w zakresie obróbki metali oraz spawalnictwa. Zajmujemy się produkcją seryjną, nieseryjną, serwisową, regeneracjami oraz remontami."

Główne obowiązki:

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC (Frezarka)
  • wykonywanie operacji obróbczych na podstawie dokumentacji technicznej
  • wykonywanie pomiarów detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • ocenianie wyników kontroli
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości narzędzi pomiarowych
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • wskazane doświadczenie w zakresie obsługi obrabiarek CNC (Frezarka)
  • mile widziana znajomość programowania w Mazatrol
  • odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy zespołowej
  • samodzielności

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie stałe plus premia motywacyjna

Ogłoszenie archiwalne