Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.12.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 35.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Stryków

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • dyspozycyjność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz programu Excel
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze elektronarzędzi lub maszyn
  • gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne przezbrajanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzór i kontrola procesu produkcyjnego
  • potwierdzanie produktów oraz wypełnianie raportów zmianowych
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Corning
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Głowna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo atrakcyjny dodatek za pracę w porze nocnej
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii miesięcznej
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii rocznej
  • dofinansowanie do posiłków
  • prywatną opiekę w jednej z najlepszych placówek medycznych
  • kartę MultiSport
  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, gwiazdka, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wyprawka dla dziecka, zapomogi, świadczenia dla osób o niskich dochodach)
  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • przyjemną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

* Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się