Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie
  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2016-12-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 35.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Stryków

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • dyspozycyjność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz programu Excel
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze elektronarzędzi lub maszyn
  • gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne przezbrajanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzór i kontrola procesu produkcyjnego
  • potwierdzanie produktów oraz wypełnianie raportów zmianowych
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Corning
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Głowna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo atrakcyjny dodatek za pracę w porze nocnej
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii miesięcznej
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii rocznej
  • dofinansowanie do posiłków
  • prywatną opiekę w jednej z najlepszych placówek medycznych
  • kartę MultiSport
  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, gwiazdka, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wyprawka dla dziecka, zapomogi, świadczenia dla osób o niskich dochodach)
  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • przyjemną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

* Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się