Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Stryków, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC? Masz wiedzę? Umiejętności, ale także pasje?

    Chcesz się rozwijać i pogłębiać posiadane już umiejętności?

    Koniecznie zapoznaj się z ofertą!

    Nie czekaj ani chwili dłużej!

    Nr ref.: /54/11/2018/AP/32387
    Stryków
    oferujemy
    • zatrudnienie bezpośrednie w firmie
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie, które zależy od posiadanych umiejętności (na pewno się nie zawiedziesz)
    • po przejściu okresu próbnego możliwość skorzystania z pakietów sportowych, medycznych, dofinansowania do wakacji:)
    zadania
    • dobieranie narzędzi do odpowiednich maszyn i stanowisk pracy
    • mocowanie narzędzi i oprzyrządowania,
    • wprowadzanie danych narzędzi i parametrów procesu
    • dokonywanie analizy zużycia narzędzi oraz ich wymiana na nowe
    • modyfikacji istniejących programów w razie potrzeby
    • wczytywania programów w zależności od obrabianego detalu
    • kontrolowanie elementów wytwarzanych detali
    • raportowanie niezgodności
    • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
    • przestrzeganie przepisów BHP
    oczekujemy
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość obsługi maszyn typu CNC
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • znajomość obróbki mechanicznej elementów stalowych: cięcie laserem, gięcie na prasach krawędziowych, giecie na giętarkach do profili
    • uprawnienia na wózki widłowe
    • uprawnienia na suwnice

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość programu typu CAD/CAM

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47