Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn sztancujących - Drukarz fleksograficzny

eplomby.plO firmie

eplomby.pl

Kruszcowa 4

Bytom

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Operator maszyn sztancujących
- Drukarz fleksograficzny

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • uzbrojenie maszyny,
  • wycinanie naklejek,
  • raportowanie produkcji,
  • utrzymanie maszyn w czystości oraz ich bieżącą konserwację.

Wymagania:

  • mile widziana praca na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera na poziomie dobrym w tym WORD, Excel, Windows
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności techniczne
  • samodzielność i dokładność

Oferujemy:

  • umowę
    o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju i przyuczenia do zawodu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Eplomby.pl Rafał Nowacki z siedzibą w Bytomiu przy ulicy Królowej Jadwigi 1/12 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne