Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Sztancujących

Etisoft Sp. z o.o.O firmie

Etisoft Sp. z o.o.

Generała Józefa Sowińskiego 11

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn krojących,

  • przezbrajanie maszyny/ ustawianie właściwych parametrów produkcji,

  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn,

  • sprawdzanie zgodności etykiet ze specyfikacją,

  • przekazanie wykonanej produkcji na magazyn,

  • raportowanie pracy na komputerze,

  • przestrzeganie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca na 3 zmiany),

  • duża precyzja i dokładność w działaniu, spostrzegawczość.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w pracy w firmie produkcyjnej (na stanowisku związanym z pracami manualnymi - tokarz, ślusarz, itp.).

To oferujemy

  • pakiet powitalny

  • pakiet medyczny

  • pracowniczy program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dostęp do szkoleń i konferencji

  • wydarzenia integracyjne

  • karta Multisport

  • parking rowerowy

  • kawa i herbata bez ograniczeń

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • współpraca z ekspertami

  • globalny zasięg

  • zespoły sportowe wspierane przez firmę

  • różnorodny zespół

  • swoboda działania

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.