Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn - Technik

LAPACK s.c. Magdalena Langkammer, Bogdan Papierz

  • Półłanki 84, Podgórze, Kraków, Rydlówka 5, Podgórze, Kraków

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i procesów

  • ustawianie i regulacja maszyn

  • realizacja założonych planów produkcyjnych

  • kontrola i nadzór procesów oraz dbanie o jakość produktów

  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie standardów BHP

  • dokumentacja produkcyjna

Nasze wymagania

  • doświadczenie na produkcji

  • zaangażowanie w wykonywanie zakresów obowiązków

  • sprawność manualna

  • podstawowa wiedza techniczna nt. zasad pracy urządzeń

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w systemie zmianowym 24/7

  • długotrwała współpraca

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma usługowa zatrudni do nowo otwartej filii operatora maszyn.

Przewiń do profilu firmy