Oferta pracy

Operator Maszyn Termoformujących

Pack PlastO firmie

Pack Plast

Siennicka 46

Warszawa

Firma PACK PLAST jest jednym z większych polskich producentów opakowań z foli płaskich. Siedziba Pack PLAST oraz zakład produkcyjny znajdują się w Warszawie na ul. Siennickiej 46 (Praga Południe). Pack Plast istnieje na polskim rynku opakowań od 1990 roku.

Operator Maszyn TermoformującychNumer ref.: OP/04

Zakres obowiązków i zadań na powyższym stanowisku będzie następujący:

  • przygotowywanie maszyn (głównie maszyny Illig) i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych;
  • obsługa linii produkcyjnej;
  • bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości części maszyn;
  • pomoc w naprawach i konserwacjach;
  • dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych;
  • dbałość o jakość produktu i bieżące kontrolowanie tej jakości;
  • wypełnianie bieżących raportów produkcyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji stanowiskowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
  • chęć pracy przy maszynach produkcyjnych i ich obsłudze;
  • umiejętności lub zdolności do naprawy maszyn i rozwiązywania problemów technicznych;
  • praca stojąco – chodząca;
  • praca zmianowa;
  • znajomość zagadnień kontroli jakości.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę;
  • stabilność zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy