Oferta pracy

Operator maszyn - tłoczarz, walcarz

Solvera Gawel Technology SAO firmie

  • Łąka (pow. rzeszowski)
    Łąka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Solvera Gawel Technology SA

Łąka (pow. rzeszowski)

Solvera Gawel Technology SA to innowacyjna, polska firma działająca na rynku od 1983 roku . Jako firma o wieloletniej tradycji od początku swojej działalności przywiązuje uwagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości produktów. Kluczowym obszarem kompetencji firmy jest zaawansowana technologicznie produkcja elementów złącznych takich jak: wkręty do drewna, metalu, tworzywa.

Solvera Gawel Technology SA jako lider rynku elementów złącznych dostarcza produkty dla wielu międzynarodowych korporacji z branży AGD, elektronicznej, budowlanej, motoryzacyjnej oraz meblowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do produkcji (przezbrajanie i regulacja)
  • Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów
  • Rejestrowanie urobku do systemu
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość przyrządów pomiarowych typu suwmiarki i mikrometr
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Motywacyjne wynagrodzenie
  • Miłą i przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy