Operator maszyn

  • Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: OMA/010/MKO
    Zadania:
    • Praca na stanowisku operatora maszyn
    • Podawanie i odbieranie arkuszy z maszyny
    • Wymiana wzornika w maszynie
    • Prace dodatkowe
    Wymagania:
    • Doświadczenie w obsłudze maszyn, pracy na produkcji
    • Zdolności manualne
    • Chęć nauki, wysoka motywacja do pracy
    • Dokładność oraz sumienność
    Oferujemy:
    • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na cały etat
    • Stawkę godzinową
    • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy!)
    • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
    • Nabycie cennego doświadczenia
    • Po okresie próbnym możliwość pozostania w strukturach firmy
    • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis