Oferta pracy

Operator Maszyn

DAYCO POLAND SP.z o.o.O firmie

  • Strefowa 27, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

DAYCO POLAND SP.z o.o.

Strefowa 27

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych typu: prasy, tokarki CNC, wtryskarki,

  • Przeprowadzanie kontroli jakości części w procesie produkcyjnym (kontrola pomiarowa), raportowanie problemów jakościowych,

  • Dbanie o stan techniczny urządzeń i maszyn produkcyjnych oraz czystość na stanowisku pracy,

  • Przeglądy i czynności konserwacyjne na stanowisku pracy,

  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Duża dbałość o jakość pracy zgodnej z ustalonymi standardami i instrukcjami,

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane osoby z wykształceniem technicznym,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z obsługą maszyn produkcyjnych,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Motywacja i chęci do pracy.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr),

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku,

  • Dla najlepszych – perspektywę rozwoju zawodowego.

DAYCO to światowym lider w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży szerokiej gamy pasków rozrządu, napinaczy, kół pasowych oraz tłumików drgań stosowanych w silnikach spalinowych samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz innych urządzeń przemysłowych. DAYCO na całym świecie zatrudnia około 3.500 pracowników w kilkunastu zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych, centrach technicznych oraz biurach sprzedaży.

DAYCO posiada zakład produkcyjny zlokalizowany na terenach strefy ekonomicznej w Tychach, w którym produkowane są komponenty do silników. Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy