Oferta pracy

Operator maszyn (w obsłudze maszyn papierniczych)

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. – PWPWO firmie

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. – PWPW

Romana Sanguszki 1

Warszawa

Operator maszyn
(w obsłudze maszyn papierniczych)
umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych z produkcją papieru.
  • Współpraca z zespołem w zakresie realizowanych zleceń produkcyjnych.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie z obszaru produkcji oraz uprawnienia z obsługi suwnic i wózków widłowych.
  • Samodzielność, spostrzegawczość, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność komunikacji i współpracy.
  • Konieczna dyspozycyjność (praca zmianowa).

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie miesięczne
  • nagroda z zysku
  • nagroda efektywnościowa
  • nagrody motywacyjne dla aktywnych pracowników
  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe

Bogaty pakiet benefitów

  • stabilne zatrudnienie
  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • dostęp do niskooprocentowanych pożyczek na zakup bądź remont mieszkania
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • kursy i szkolenia
  • dodatkowe ubezpieczenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy