Oferta pracy

Operator Maszyn

AGRECOL Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
AGRECOL Sp. z o.o. to polski producent, lider branży Home & Garden,
działający na rynku od ponad trzydziestu lat.
W związku z prężnym rozwojem spółki
poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa mieszalników i urządzeń procesowych
  • obsługa linii konfekcjonujących
  • obsługa wtryskarek oraz innych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • rozliczanie procesu produkcji
  • kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych wyrobów
  • monitorowanie parametrów maszyn i urządzeń
  • dentyfikowanie awarii, problemów jakościowych i zgłaszanie ich do odpowiednich służb
  • zarządzanie danymi oraz dokumentacją

Profil kandydata:

  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • mile widziana znajomość zagadnień mechaniki maszyn
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie w okresie wdrożenia, onboarding

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV
za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy