Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

Colours Factory Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych typu: krajarka, foliarka, falcerka i związane z pracą introligatora;

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z instrukcją;

  • Bieżąca kontrola jakości wykonywanego wyrobu;

  • Zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych;

  • Kontrola stanu technicznego maszyn – niezwłoczne zgłaszanie usterek.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych;

  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Zdolności manualne, dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil mechaniczny, elektroniczny).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie składające się z stawki godzinowej + 10 % premii;

  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych;

  • Dodatkowa nagroda jakościowa w wysokości 15% (po przepracowanym okresie próbnym);

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu;

  • Przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Colours Factory Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z wiodących firm poligraficznych w Polsce. Działamy jako multibrand i drukujemy produkty, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Możesz do nas dołączyć i razem z nami rozwijać swoją karierę zawodową.

Przewiń do profilu firmy