Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyn

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla producenta leków, suplementów diety oraz produktów medycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN
 ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!
 Wynagrodzenie – 3100-3500 zł brutto/m-c + premia frekwencyjna 400 zł brutto + premia uznaniowa 10% + dodatek za pracę w godzinach nocnych (4 zł brutto/godz.)
3 zmiany, praca od poniedziałku do piątku
(EWC.062.WRO)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i obsługa linii pakującej (zmiana formatu, rozruch i prowadzenie procesu pakowania)
  • kontrola procesu pakowania
  • mycie i dezynfekcja urządzeń
  • praca według instrukcji i procedur
  • wypełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym przy obsłudze maszyn
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zaangażowanie w pracę zespołu
  • umiejętności techniczne - mile widziane
  • konieczne jest posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pierwsza umowa na 2 lata!
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatki za pracę w godzinach nocnych (4zł/h brutto)
  • comiesięczną premię uznaniową oraz premię frekwencyjną
  • przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • pracę w 3-zmianowym systemie od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • dofinansowanie do wczasów oraz kolonii, świadczenia rzeczowe na Święta
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • dodatkową premię za polecanie Pracowników
  • słodki poczęstunek raz w tygodniu
  • możliwość rozwoju umiejętności w ramach codziennej pracy
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne