Oferta pracy

Operator Maszyn

Walki Sp. z o.o.O firmie

  • Kiełczowska 74, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Walki Sp. z o.o.

Kiełczowska 74

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, urządzeń transportu bliskiego – suwnicy i/lub wózka widłowego.

  • Nadzór nad procesem produkcji oraz prawidłową realizacją zleceń według bieżących planów produkcyjnych w obszarze odpowiedzialności.

  • Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn.

  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy.

  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników oraz ich rodzin/partnerów.

  • Gorąca pizza w piątek, atrakcyjny system premiowania, premia świąteczna.

  • Szkolenia w zakresie suwnic, uprawnień do obsługi urządzeń elektrycznych SEP, wózków widłowych.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań

i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób.

Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.