Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn

Sulzer Mixpac Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn wtryskowych i automatów

  • Pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych

  • Kontrola jakości produktów

  • Współpraca z Ustawiaczami maszyn

  • Zgłaszanie awarii maszyn i problemów jakościowych

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura pracy, zaangażowanie, uczciwość

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (od poniedziałku do piątku)

  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera

  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w organizacji oraz włączenia się w jej budowanie

  • Pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • Wynagrodzenie stałe + miesięczny system premiowy

  • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • bony świąteczne

Sulzer Mixpac Poland Sp. z o.o. – inwestycja szwajcarskiej Grupy Sulzer, to zakład produkcyjny, który powstał z myślą o produkcji aplikatorów, na jednych z najnowocześniejszych wtryskarkach oraz maszynach montażowych. Po intensywnych 3 latach rozwoju, wchodzimy w kolejny etap stabilizacji procesów produkcyjnych przygotowujących do dalszego wzrostu. W międzyczasie stale pamiętamy, że zaangażowani pracownicy, partnerstwo oraz doskonałość operacyjna są naszymi nadrzędnymi wartościami.

Przewiń do profilu firmy