Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator maszyn

InterKadra Sp. z o.o.

3 8004 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Lider w produkcji opakowań konsumenckich i przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz suwnicy,

  • Nadzór nad procesem produkcji,

  • Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Dobra organizacja pracy własnej.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie zasadnicze 3800 - 4000 zł brutto,

  • Pracę na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6,

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (z możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta),

  • Opiekę koordynatora z ramienia InterKadra,

  • Możliwość rozwoju.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy