Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Flex Films Europa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Flex Films Europa Sp. z o.o.

Operator maszyn

Flex Films Europa Sp. z o.o.O firmie

  • Sikorskiego 48, Września
    Września, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Sikorskiego 48

Września

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, które są częścią linii produkcyjnej,

  • obsługa procesu wytłaczania,

  • przygotowywanie surowców do produkcji,

  • czyszczenie urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,

  • umiejętność pracy w zespole i doskonałej organizacji pracy własnej,

  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników