Operator Maszyn Wtryskowych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 04.10.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

45 lat doświadczenia HSV w Europie oraz ponad 15 lat obecności w Polsce czynią HSV-Polska liderem w sektorze przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i elastyczności największe międzynarodowe firmy wybrały HSV jako swojego strategicznego dostawcę.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do naszej fabryki opakowań i izolacji styropianowych w Łodzi i we Wrocławiu

Miejsce pracy: Łódź, Laskowicka 12/20,
Miejsce pracy: Wrocław, Kiełczowska 56/a

Zadania:

  • praca przy obsłudze maszyn wtryskowych do produkcji kształtek styropianowych
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do logistyki produktów
  • praca od poniedziałku do piątku (system 3-zmianowy, wg godzin 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Kandydatom/kandydatkom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy od pierwszego dnia pracy
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • przyjazna atmosfera w pracy w dynamicznie rozwijającej się i będącej liderem w branży firmie

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie - Kobiety 50+ mile widziane!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się