Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Wtryskowych

pgb-Polska Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Fryderyka Wilhelma Redena 3

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn wtryskowych oraz urządzeń produkcyjnych

  • kontrola wyprodukowanych wyrobów

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • podstawowa umiejętność prac ślusarskich (konserwacja form wtryskowych)

  • obecnie praca w systemie 3-zmianowym

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych – warunek konieczny

  • praktyczna znajomość procesów zmiany formy i ustawiania procesu wtrysku

  • sumienność, samodzielność oraz dokładność podczas wykonywanej pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "APLIKUJ TERAZ".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Firma pgb-Polska to czołowy producent i dystrybutor elementów techniki zamocowań należący do grupy pgb-Europe z główną siedzibą w Belgii . Proponujemy rozwiązania i produkty najwyższej jakości, certyfikowane, spełniające wszystkie techniczne wymagania klientów. Nasze wyroby oferujemy i sprzedajemy w kraju i do wielu odbiorców zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem do naszej firmy zlokalizowanego w Zabrzu na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Maszyn Wtryskowych.

Przewiń do profilu firmy