Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Maszyn Wtryskowych

PLASTMOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Władysława Grabskiego 31

Zator

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wtryskarek oraz urządzeń peryferyjnych,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji w oparciu o stosowaną dokumentację,

  • bieżąca kontrola wizualna i jakościowa produkowanych wyrobów,

  • pakowanie, sortowanie, ewentualna obróbka produkowanych wyrobów,

  • prowadzenie zapisów stanowiskowych,

  • przestrzeganie norm jakościowych i zasad bezpieczeństwa pracy,

  • dbanie o stanowisko pracy i wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowymi (4-ro brygadowym)

  • doświadczenie w pracy „na produkcji”,

  • zdolności manualne,

  • odpowiedzialność i sumienność,

  • terminowość, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w grupie,

  • motywacja i chęć do pracy.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w obsłudze wtryskarek Arburg, Engel.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • wysoki standard warunków pracy w nowoczesnym obiekcie

  • ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym,

  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla największych marek w branży motoryzacyjnej,

  • kontakt z nowoczesną techniką i technologiami,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatek zmianowy + premia za wyniki)

  • premię za polecenie pracownika

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma o międzynarodowym zasięgu, z 30-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów technicznych z tworzyw sztucznych dla branży automotive

Przewiń do profilu firmy