Operator Maszyn Wulkanizacyjnych

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyo Seal Poland Sp z o.o., firma z kapitałem japońskim w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tychy

    Zakres obowiązków:

    • operowanie maszynami wulkanizacyjnymi
    • kontrola jakości produkowanego wyrobu
    • dbanie o stan maszyn i stanowisko pracy
    • prowadzenie zapisów według wymagań pracodawcy i ich dokumentowanie

    Oczekiwania:

    • dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność w realizacji swoich zadań, obowiązków
    • motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w firmie (stawka 17,00 zł brutto+ dodatki zmianowe za II i III zmianę, dodatek za umiejętności i wiedzę
    • premie: Indywidualne, Zespołowe, Firmowe
    • po okresie próbnym ok 3800 zł brutto (+ dodatki)
    • możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
    • stabilność zatrudnienia i regularne podwyżki wynagrodzenia
    • możliwość rozwoju
    • pracę w miłej atmosferze
    • stabilność zatrudnienia
    • strefę relaksu: piłkarzyki, dart, telewizja, prasa, darmowe napoje