Operator maszyn - wydział blach, taśm i odlewni

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.O firmie

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.

Metalowców 6

Gliwice

Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A. w Gliwicach, ul. Metalowców 6

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn - wydział blach, taśm
i odlewni

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • zaangażowania w powierzone zadania,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wyślij do nas swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,
  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,
  • karta Multisport,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Zakres zadań:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych: prostarek do blach, nożyc gilotynowych, linii do prostowania i wzdłużnego rozkroju taśm,
  • transport wydziałowy przy użyciu suwnic sterowanych z poziomu 0,
  • załadunek wsadu do pieców topielnych,
  • nadzór nad pracami topienia i odlewania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy