Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Erae Poland Sp. z o.o.

    ERAE Poland sp. z o.o. jest nowo utworzonym zakładem, rozpoczynającym produkcję części samochodowych, które będą dostarczane do odbiorców sektora motoryzacyjnego. Powstający zakład jest częścią globalnej korporacji, w skład której wchodzi: 16 zakładów produkcyjnych i 4 centra techniczne umieszczone na całym świecie, m.in. w Luksemburgu, Chinach, Korei, USA

    W Zabrzu w 2018 roku powstała pierwsza fabryka w Europie, w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/-ki do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Główne zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę na maszynach produkcyjnych w ramach zadań działu produkcji na jednej z trzech zmian produkcyjnych. Do zadań operatora maszyn będzie należało:

    • uczestnictwo przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych maszyn
    • obsługa maszyn na liniach produckyjnych
    • tworzenie raportów zmianowych podsumowujących pracę
    • wykonywanie pomiarów kontrolnych według ustalonych częstotliwości oraz wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
    • ciągłe doskonalenie poprzez poprawę procesu produkcji
    • współpraca z ustawiaczem w celu sprawnego i szybkiego ustawienia maszyny produkcyjnej

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie
    • mile widziane minimum 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji w branży motoryzacyjnej
    • ogólna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych
    • mile widziana znajomość maszyn do produkcji chłodnic, wtryskarek, bądź pras
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, szczelinomierz, przymiar liniowy)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej o wysokich standardach pracy
    • Uczestnictwo w tworzeniu nowej firmy
    • Pracę w międzynarodowym środowisku, z pozytywnie nastawionymi ludźmi
    • Atrakcyjne, dodatkowe benefity ( np. karta Multisport, dodatkowa Opieka Medyczna, bezpłatne posiłki, kawa, herbata, zdrowe przekąski, imprezy dla pracownik i rodzin, szkolenia, darmowe zajęcia z języków obcych)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w CV odpowiedniej klauzuli:

    1„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator maszyn oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Erae Poland Sp. z o.o.”

    lub:

    2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Operator maszyn prowadzonej przez Erae Poland Sp. z o.o.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Erae Poland sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Macieja Wilczka 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Erae Poland Sp.z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. M. Wilczka 1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.