Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn Zbrojarskich - Pracownik Hali Produkcji Zbrojeń

ZBROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

ZBROSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Weteranów 114

Radzymin

Zbrostal Sp. z o.o. sp.k. jest nowo powstałym zakładem zbrojarskim z nowoczesnym parkiem maszynowym wykonującym zbrojenia budowlane dla Klientów w całym kraju.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn zbrojarskich – gięcie, cięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych
  • praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich
  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • rzetelność
  • wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie w pracy w zakładzie prefabrykacji zbrojeń (mile widziane)
  • doświadczenie jako zbrojarz lub pracownik budowy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • szkolenie potrzebne do wykonywania pracy
  • pracę w stabilnej firmie
  • ponadto umożliwiamy szkolenie na różnych typach maszyn do prefabrykacji stali zbrojeniowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem 600 470 254.

Ogłoszenie archiwalne