Operator Maszyn Zbrojarskich - pracownik produkcyjny

BUDIZOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Toruńska 197, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 09 lip 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Toruńska 197

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • lekka praca fizyczna przy obsłudze maszyn również praca dla kobiet

  • obsługa linii produkcyjnej

  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów

  • dyspozycyjność – praca 2 lub okresowo 3 zmianowa

  • dobra komunikatywność

  • gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy na produkcji prefabrykacji żelbetowej

  • umiejętność czytania rysunków produkcyjnych

  • sumienność i samodzielność

  • dokładność i zdolności manualne

  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwości rozwoju oraz doskonalenia umiejętności

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe)

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, itp.)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • pracę z nowoczesnymi technologiami

  • prosimy o składanie CV poprzez formularz lub osobiście w portierni Zakładu na Toruńskiej 197 i Komunalnej 8

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Obecnie nasze projekty realizujemy w Polsce, Szwecji, Danii oraz Niemczech.

Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach:

produkcji prefabrytaktów żelbetowych dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego;

produkcji prefabrykatów drewnianynych dla obiektów jedno- i wielorodzinnych generalnym wykonawstwie

oraz na łączeniu tych technologi tzn. prefabrykacji hybrydowej.

Przewiń do profilu firmy