Operator - Maszynista kotła parowego (obsługa Elektrociepłowni)

Barlinek S.A.

  • Barlinek

    Barlinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • eksploatacja, obsługa i konserwacja kotła parowego o wydajności 33 t/h do celów technologicznych oraz kotłów wodnych do centralnego ogrzewania o łącznej mocy 23 MW,

  • nadzorowanie i obsługa urządzeń służących do transportu masy opałowej do kotła,

  • utrzymywanie odpowiednich parametrów (poziomu, ciśnienia i temperatury) wody i pary,

  • zabezpieczanie kotłów i urządzeń w przypadku awarii,

  • kontrolowanie działania pomocniczych urządzeń kotłowni (agregaty pompowe, sprężarki powietrza, wentylatory, przekładnie, elektrofiltry, układu odpopielania oraz układy hydrauliczne do napędu ruchomych rusztów itp.),

  • udział w remontach i próbach wodnych kotłów,

  • prowadzenie zapisów w książce ruchu kotła,

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPoż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ( profil: mechanik – maszyny i urządzenia energetyczne, mechanika budowa maszyn, energetyczny, lub pokrewne, itp. )

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziane uprawnienia energetyczne gr. II E i D.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

  • możliwość rozwoju zawodowego, nabycie nowych doświadczeń,

  • zdobycie nowych kwalifikacji i uprawnień (dla osób nie do końca spełniających wymagania),

  • pracę z innowacyjnymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przejrzysty system premiowy,

  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,

  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,

  • przyjazną atmosferę,

  • cenne kontakty i znajomości.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie.

Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka - warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do ponad 75 krajów na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy