Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyny CNC - okleiniarka, maszyna do obróbki drewna

LOGISERV GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA

  • Ebersbach-Neugersdorf D-02727, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn CNC do obróbki drewna;

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie zawodowe w obszarze obróbki drewna lub rzemieślnicze;

  • doświadczenie w pracy przy maszynach firmy Homag lub IMA będzie dodatkowym atutem;

  • samodzielność i duży stopień odpowiedzialności za jakość;

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego będzie mile widziana jednak nie jest to warunek konieczny;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • zatrudnienie na pełny etat (40 godzin/tygodniowo);

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

  • stołówkę na terenie zakładu pracy;

  • nowoczesne miejsce pracy;

  • dodatki pracodawcy do dobrowolnego systemu emerytalnego;

  • 28 dni urlopu;

  • wynagrodzenie na początek od 2046 € do 2247 € brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności.

O nas

OKA Büromöbel GmbH & Co. KG jest jednym z wiodących producentów mebli biurowych w Niemczech, założonym w 1858 roku. Jesteśmy specjalistami i kompetentnym partnerem w zakresie mebli biurowych - jesteśmy Twoim biurem.