Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator maszyny CNC

DRAMERS

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

DRAMERS

Olszynowa 38

Rabowice (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie maszyn frezarskich CNC sterowanie FANUC

  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbanie o jej poprawne funkcjonowanie

  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Samodzielna kontrola jakościowa wykonanych detali

  • Wypełnianie dokumentów- spisywanie czasów pracy maszyn

  • Współpraca z zespołem UR w zakresie awarii i napraw

  • Sprawna realizacja zadań

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy z frezarką CNC

  • Doświadczenia w obróbce skrawaniem

  • Umiejętności programowania CNC, mile widziana obsługa maszyn konwencjonalnych: tokarek, szlifierek, pił taśmowych, wycinarek WaterJet i elektrodrążarki

  • Znajomości obróbki tworzyw sztucznych (aluminium, stal, stal nierdzewna, stal narzędziowa)

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej organizacji pracy, kreatywności i samodzielności

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • opiekę medyczną 24h na dobę na terenie zakładu

  • atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z kwalifikacjami

  • możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym

  • darmowy dojazd autobusem pracowniczym w trybie III zmianowym Winogrady  rondo Śródka  Swarzędz

  • okolicznościowe wypłaty socjalne

  • kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie Grupowe na życie

  • Możliwość udziału w programie polecenia nowych pracowników 800+

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

DRAMERS

Jesteśmy firmą, dostarczającą wysokiej jakości chemię gospodarczą i kosmetyki oparte na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach spełniających potrzeby konsumentów. Nasza starannie dobrana kadra pracownicza, dzięki swoim doświadczeniom i pasjom, skutecznie realizuje zlecone projekty oraz zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów.

Przewiń do profilu firmy