Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyny CNC-tokarka

  • Sulechów, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma P.W. Roltex Sp. z o.o. specjalizująca się w obróbce blach i technice magazynowej poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sulechów (okolice)

    Zakres obowiązków

    • Obsługa maszyny sterowanej numerycznie -tokarka CNC,
    • Obsługa urządzeń pomiarowych,
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zasadnicze,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole.

    Oferty prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
    bottom