Oferta pracy

Operator Maszyny do Produkcji Koronek

PW KRESPOL s.c. M.Bartczak, H.KarszniewiczO firmie

2 900‐3 500 zł brutto / mies.

PW KRESPOL s.c. M.Bartczak, H.Karszniewicz

Łódź Chojny

Łódź

Firma powstała w 1990 r. i zajmuje się produkcją sukienek komunijnych, galanterii chrzcielnej oraz produkcją pasmanterii i aplikacji krawieckich.
Więcej o nas - www.krespol.pl

(do przyuczenia)

Opis stanowiska:

Jest to praca siedząca polegająca na podawaniu do maszyny pasków surowca (tkaniny) i odbieraniu z niej gotowego wyrobu.

Wymagania:

  • Sprawne dłonie i oczy
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność rozróżniania kolorów
  • Sumienność w pracy

Oferujemy:

  • Typ umowy: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Płaca brutto (zależna od szybkości uczenia się) - 2900zł - 3500zł/miesiąc
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6 - 14.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy