Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyny do tłoczenia folii na gorąco - Hot-stamping

  • Stara Iwiczna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Stara Iwiczna (pow. piaseczyński)

    Zadania:

    • Obsługa i ustawienie maszyny do tłoczenia folii na gorąco (hot stamping)
    • Montaż i pasowanie matryc
    • Zasilenie systemu danymi produkcyjnymi
    • Zamawianie (z magazynu wewnętrznego) materiałów i półproduktów niezbędnych do wykonania procesu
    • Kontrola jakościowa procesu
    • Realizacja planu produkcyjnego
    • Weryfikacja i aktualizacja danych produkcyjnych
    • Dbałość o stan techniczny urządzeń

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn do tłoczenia folii na gorąco (hot stamping)
    • Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, technologicznych
    • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie