Oferta pracy

DP 06018
HTL-STREFA S.A.

Operator maszyny

HTL-STREFA S.A.O firmie

  • Łęczyca

    Łęczyca, łódzkie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych działach: wtryskowni, montażu, pakowni, sprężynowni, szlifierni igieł

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego w wybranym zakresie

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji stanowiskowych

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z wieloma działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie zawodowe / średnie techniczne

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Chęć do pracy oraz sumienne i staranne wykonywanie obowiązków

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Szereg benefitów i dodatkowych bonusów pozapłacowych

  • Bezpłatne szkolenia ułatwiające rozpoczęcie pracy

  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji

  • Bezpłatny transport na wyznaczonych trasach: Kutno-Łęczyca, Krośniewice-Łęczyca, Kłodawa-Łęczyca, Ozorków-Łęczyca

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkania- stacjonarnie i/lub zdalnie

3

Spotkanie z HR i dedykowaną osobą z Organizacji

4

Testy kwalifikacyjne (dla stanowisk specjalistycznych)

5

Dołączenie do zespołu HTL-STREFA

Lider rynku, światowej klasy innowacyjny producent i eksporter wyrobów medycznych, poszukuje ambitnego kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje